background
Doğallığı yenileyerek geleceği inşa ediyoruz.

Her planı ayrı ayrı değerlendiriyoruz ve en uygun çözümü sunuyoruz.

Aradığınız tüm cevapları burada bulabilirsiniz

Aklınızda ki tüm soruları destek ekibimize sorabilirsiniz.

Fin ormanlarından gelen Fin çamından üretilmektedir. Finlandiya ile ilgili en büyük şeylerden biri, ağaçların bolluğu. Aslında, Fin ormanlarında hasattan daha fazla odun yetişir, asla korunan bölgelerden odun almayız.

Evet. Ev inşa etmek kesilen her ağaç için, yeni bir fidan dikildi. Finlandiya'da ormanların doğal büyümesi, kesilen ağaç sayısını çok aşmaktadır.

Genel olarak, bir ahşap evin üretimi sipariş tarihinden itibaren 6-10 hafta içinde teslim edilmeye hazırdır. Nakliye süresi elbette mesafeye ve teslimat yöntemine bağlıdır. Ürünler modüler olarak getirilir ve montajı sahada tamamlanır.

Masif ahşap veya kütük nemi emme ve kuruduğunda odadaki havaya geri bırakma yeteneğine sahiptir. Bu 'nefes alma' olarak adlandırılan su buharının duvar ve hava arasında serbestçe hareket edebileceği anlamına gelir. Bu nem tamponlama etkisi, yüksek ve çok düşük bağıl nem koşullarının insidansını azaltarak iç mekan koşullarının rahat bölgede tutulmasına yardımcı olur.

Global bir lider uzman ağı ile işbirliği içinde uzun zamandır evlerimizin hava geçirmezliği ve nem geçirmezliği ile çalışıyoruz. Piyasadaki en hava geçirmez ve neme dayanıklı evlerden bazılarını teslim ettiğimizi belirtmekten gurur duyuyoruz. Yerleşik contalara sahip hassas işlenmiş kerestemiz çok sıkı bağlantı derzleri ve dolayısıyla hava geçirmez duvarlar üretir. Tüm Honka evleri fabrikada çift conta ile yalıtılmıştır. Bu, onları iyi yalıtılmış tutar, yerinde sızdırmazlık hataları olasılığını azaltır ve yapıyı hızlandırmaya yardımcı olur.

Genel olarak kütük evler, çerçeve evlerden daha pahalıdır, ancak nesiller boyu sürmektedirler. Sağlıklı yaşam için ideal bir ortam yaratmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Genel olarak, evimiz için anahtar teslim teslimat (zemin çalışması hariç) metrekare başına 1200 ₺ ila 2500 ₺ arasında değişmektedir, elbette evin karmaşıklığına, ekipman seviyesine ve ürün seçeneklerine bağlı olarak. Her ev farklıdır, ancak bütçenize dikkatlice çalışabiliriz. Teklif iste.

Katı kütükler doğal enerji tasarrufu uzmanlarıdır . Ahşap bir çerçeve duvarının aksine, kütük duvar ısı depolayabilen devasa bir yapıdır. Ayrıca evlere ek ısı yalıtımı sağlıyoruz. Düşük enerjili duvarlar, son derece enerji tasarruflu ve herhangi bir enerji sınıfına ulaşabilen evler inşa etmemizi sağlar.

Eviniz için pratik olarak herhangi bir enerji çözümünü seçebilirsiniz. Güneş panelleri, jeotermal ısı pompaları, hava kaynaklı ısı pompaları, şömineler ve bunların kombinasyonları müşterilerimiz tarafından yapılan popüler seçimlerden bazılarıdır.

Evet. Kütükler hemen hemen her renkle boyanabilir ve dış kaplama olarak çeşitli kaplamalar kullanılabilir. Tuğla, sıva veya taş da kullanabiliriz.

Dünya çapında yüzlerce yıllık kütük evlerine örnekler var. İyi bakımları şartıyla, Evlerimiz nesiller boyu dayanacak şekilde üretilmektedir.

Kütük binalar yangını koruyan ahşabın yüzeyinin doğal kömürleşmesi nedeniyle iyi performans gösterir. Bir yangın durumunda, kütük ev ahşap bir çerçeve ev gibi yanmaz, aslında sadece kütüklerin kendilerinin kütlesinden dolayı char olur. Çelik ile doğrudan karşılaştırıldığında, odun çökmeden önce bir yangında daha uzun süre başa çıkabilir.

<
background
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Güvenilir, Etkili ve Teknik Olarak Gelişmiş Ürünler!

Fin Ahşap Evler, kaliteye, yeniliğe ve küresel pazara ve 30 yıllık deneyimli ahşap ev uzmanlığına hizmet etmek için sürekli bir hedefe yönelik kesintisiz bir hedefle hazırlanmış mühendislik mükemmelliği üzerine kuruludur.

Kalite Kontrol Sistemi

Hizmet kalitemizi takip ederek birçok müşterimizin güvenini kazandık.

%100 Memnuniyet Garantisi

Mühendislik hizmetleri sunmaya yönelik entegre yaklaşımımız sayesinde müşterilerimizin ticari ve lojistik avantajlarımızdan faydalanmasını sağlıyoruz.

Son Derece Profesyonel Kadro

En büyük ahşap ev üreticilerinden biriyiz ve gelişmiş bilgisayarlı teknikleri yaygın olarak kullanan bir lideriz.

Doğru Test İşlemleri

Sizinle projeniz üzerinde irili ufaklı çalışacağız. Birlikte yeni inşaat, tadilat veya yenileme planlarınızda ince ayar yapacağız.

banner
Katalog

Dünya çapındaki mevcudiyetimiz, üretim zaman çizelgelerinizin karşılanmasını sağlamak için gereken zamanında, maliyet verimliliğine ve uyumluluk bağlılığını sağlar.

Teklif

30 yılda biriktirdiğimiz tek şey müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız her iş ile iftihar ediyoruz.

>