background
Doğallığı yenileyerek geleceği inşa ediyoruz.

Her planı ayrı ayrı değerlendiriyoruz ve en uygun çözümü sunuyoruz.

FİN AHŞAP EVLER

Fin Ahşap Evler, dünya çapında ahşap ev üretimi ve montajı alanında eksiksiz hizmet sunan bir yapı firmasıdır.

Fin Art Ahşap Evler olarak sizlere, günümüzde lüks villalar,deniz kenarı villaları, çiftlik evleri, dağ evleri, country club'lar, bungalovlar, tatil köyleri, oteller, moteller ve restaurantlar gibi 12 ay sürekli kullanılabilen içerisinde her türlü konforu (jakuzi, şömine vb..) mevcut, 10m²'den 460 m² üzerine kadar ahşap evler sunuyor.

Doğal yaşama en uygun ahşap kütüklerden oluşan bu evlerde, doğa şartlarına karşı koyabilen, sıcağa ve soğuğa karşı kullanılan 9 cm kütükler 70 cm betonerme yapının izolasyonuna eşittir. Betonarme evlere oranla %35 daha az ısı kaybı yaşanmaktadır. Ev modelleri, tasarımları hazırlamis oldugumuz modellerimiz bölümümüzden seçilebileceği gibi sizin hazırladığınız özel projelerden de imal edilebilmektedir.

Binanın temeli birçok alternatife uygun hazırlanabilir. Su basman ve bodrum katı oluşturulabileceği gibi beton ve ağaç kütüklerle temel yapılabilir. Çürüme ve böceklenmeye karşı özel solüsyonda bekletilmiş ve nemi % 18 C indirilmiş kütükler hiç bir çivi çakılmadan tüm loglar birbirlerine geçirilerek ahşap kavelalarla birbirine bağlanır. Ahşap evlerin birleşimleri depreme dayanıklı çantı sistemi ile birbirlerine geçmeli olarak üretilir.

Çatıya kadar bu şekilde yerleştirilen kütüklerin her biri arasına izolasyon malzemeleri tatbik edilir. Kütük ve doğrama arasında kızak görevinde bulunan ayrı bir ahşap elemana cıvatalanır. Bu elemanda her hangi bir yer sarsısında aşağı yukarı hareket ederek doğramanın zarar görmesini engeller.

Evlerin fiyatları proje çalışmalarının sonuçları (Kütük kalınlığı, ebadı kat sayısı, iç bölmeler ve duvarlar, vitrifiye seçimi, kapı ve pencere modelleri ve nakliye gibi unsurlar) değerlendirildikten sonra tespit edilir.

Fin Ahşap Evler
background
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Güvenilir, Etkili ve Teknik Olarak Gelişmiş Ürünler!

Fin Ahşap Evler, kaliteye, yeniliğe ve küresel pazara ve 30 yıllık deneyimli ahşap ev uzmanlığına hizmet etmek için sürekli bir hedefe yönelik kesintisiz bir hedefle hazırlanmış mühendislik mükemmelliği üzerine kuruludur.

Kalite Kontrol Sistemi

Hizmet kalitemizi takip ederek birçok müşterimizin güvenini kazandık.

%100 Memnuniyet Garantisi

Mühendislik hizmetleri sunmaya yönelik entegre yaklaşımımız sayesinde müşterilerimizin ticari ve lojistik avantajlarımızdan faydalanmasını sağlıyoruz.

Son Derece Profesyonel Kadro

En büyük ahşap ev üreticilerinden biriyiz ve gelişmiş bilgisayarlı teknikleri yaygın olarak kullanan bir lideriz.

Doğru Test İşlemleri

Sizinle projeniz üzerinde irili ufaklı çalışacağız. Birlikte yeni inşaat, tadilat veya yenileme planlarınızda ince ayar yapacağız.

banner
Katalog

Dünya çapındaki mevcudiyetimiz, üretim zaman çizelgelerinizin karşılanmasını sağlamak için gereken zamanında, maliyet verimliliğine ve uyumluluk bağlılığını sağlar.

Teklif

30 yılda biriktirdiğimiz tek şey müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız her iş ile iftihar ediyoruz.