background
Doğallığı yenileyerek geleceği inşa ediyoruz.

Her planı ayrı ayrı değerlendiriyoruz ve en uygun çözümü sunuyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Doğal, Sağlam, Çevreci ve Depreme Karşı Dirençli Ahşap Evler.

Çalışan Değeri

Çalışanlarımız grubumuzun en değerli varlığıdır. Eğitimlerle sürekli kendini geliştirebilme, ekibi ve yönetimle fikir paylaşımı yapabilme ve tecrübelerini ekibi ile paylaşabilme yetenekleri seçimlerimizi için vazgeçilmezdir. Kişisel girişimi, çalışmayı ve bağlılığı teşvik eder ve ödüllendiririz.

Yenilikçilik

Araştırma süreçleri ve elde edilen çıktılarda sürekli yenilikçiliğe yatırım yapmanın, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın en önemli ön koşulu olduğuna inanıyoruz. Amacımız ana iş alanlarımızda her zaman en iyi olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları, gelişen pazarlar, yeni teknolojiler, çalışanlarımızın uzmanlığı ve fikirleri yenilikçiliğimize ivme kazandırmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Bizleri yönlendiren ülkemizin ihtiyaçlarıdır. Bizler, sürekli sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamaya, var olan araştırma projelerimizi her yönden geliştirmeye, yenilikçi ürünler sunmaya ve dolayısıyla faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin önemli bir parçası olmaya çalışmaktayız.

singnture
background
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Güvenilir, Etkili ve Teknik Olarak Gelişmiş Ürünler!

Fin Ahşap Evler, kaliteye, yeniliğe ve küresel pazara ve 30 yıllık deneyimli ahşap ev uzmanlığına hizmet etmek için sürekli bir hedefe yönelik kesintisiz bir hedefle hazırlanmış mühendislik mükemmelliği üzerine kuruludur.

Kalite Kontrol Sistemi

Hizmet kalitemizi takip ederek birçok müşterimizin güvenini kazandık.

%100 Memnuniyet Garantisi

Mühendislik hizmetleri sunmaya yönelik entegre yaklaşımımız sayesinde müşterilerimizin ticari ve lojistik avantajlarımızdan faydalanmasını sağlıyoruz.

Son Derece Profesyonel Kadro

En büyük ahşap ev üreticilerinden biriyiz ve gelişmiş bilgisayarlı teknikleri yaygın olarak kullanan bir lideriz.

Doğru Test İşlemleri

Sizinle projeniz üzerinde irili ufaklı çalışacağız. Birlikte yeni inşaat, tadilat veya yenileme planlarınızda ince ayar yapacağız.

banner
Katalog

Dünya çapındaki mevcudiyetimiz, üretim zaman çizelgelerinizin karşılanmasını sağlamak için gereken zamanında, maliyet verimliliğine ve uyumluluk bağlılığını sağlar.

Teklif

30 yılda biriktirdiğimiz tek şey müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız her iş ile iftihar ediyoruz.